mandag 6. juli 2026

I fryktens favn


Lynn Marchette er programleder med eget talk-show. Hun treffer Greg, som er meget sjarmerende og som overøser henne med oppmerksomhet. Hun slipper ham raskt innpå seg, men finner snart ut at han ikke er den han utgir seg for. Lynn bryter med Greg, men Greg gir seg ikke så lett.

Plottet ble dratt litt i lengste laget, og grenset til litt usannsynlig. Twisten på slutten kunne hun spart seg. Da det ikke var så enkelt å skjønne vitsen med det som kom etterpå. Det hadde en del logiske brister. Men det var en forholdsvis bra bok totalt sett og det var spenning i boka.

Ingen kommentarer:

Legg inn en kommentar

Nyt hver dag, den kommer ikke tilbake. Håper du blir motivert til å komme deg ut på tur. Legg gjerne igjen en kommentar... Jeg setter pris på nye turmål.